O nas

Jesteśmy eko dla Ciebie

agnes bis

Ekologiczne rozwiązania dla każdego. Wspólnie, małymi krokami, możemy całkowicie zrezygnować z plastiku.

Przez ponad 20 lat firma agnes bis opakowania jednorazowe stale się rozwija i zmienia formę zgodnie z potrzebami otaczającego nas świata. Plastikowe opakowania zanieniamy na naturalne, ekologiczne i biodegradowalne. Cieszymy się, że możemy towarzyszyć świadomym konsumentom w ich codziennym życiu oraz pracy, bez względu na zmieniające się potrzeby i trendy.

Nasza misja

Pragniemy rozwijać naszą firmę w oparciu o dystrybucję i sprzedaż ekologicznych opakowań, będąc w pełni oddanymi korzystaniu z przyjaznych dla środowiska materiałów i promowaniu praktyk biznesowych szanujących naszą planetę.

Nasza wizja

Naszą wizją jest prowadzenie firmy w innowacyjny sposób, tak abyśmy wspólnie mogli uczynić świat lepszym i czystszym miejscem dla nas i następnych pokoleń.

Założycielka

Od ponad 20 lat stara się pomagać licznym małym i średnim przedsiębiorcom prowadzić kawiarnie, restauracje, cateringi i sklepy. Dba o bieżące dostawy opakowań i pomaga Klientom dobierać najlepsze rozwiązania. Stworzyła miejsce, gdzie można kupić wszystko czego potrzeba do ekologicznego zapakowania żywności na wynos i nie tylko. Stawia na ekologiczne rozwiązania zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Agnieszka Tomaszewska
10.000+ Zadowolonych Klientów

10.000+ Zadowolonych Klientów

Od początku istnienia naszej firmy dokładamy wszelkich starań, żeby nasi Klienci byli zawsze zadowoleni, a składane zamówienia kompletne i zawsze dostarczane na czas. Dziękujemy za zaufanie.

Pomoc potrzebującym

Pomoc potrzebującym

Angażujemy się w akcje charytatywne i wspieramy okoliczne placówki edukacyjne. Wszystkich naszych Klientów i Partnerów traktujemy z jednakowym szacunkiem i troską o ich zadowolenie.

Ponad 20 lat doświadczenia

Ponad 20 lat doświadczenia

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu na rynku, jesteśmy w stanie doradzić i zaopatrzyć w produkty każdą firmę i osobę prywatną. Nie boimy się wyzwań, dlatego możesz nam zaufać.